left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 0-2 dziecko
-
+
Wiek 3-11 dziecko
-
+
Wiek 12-17 dziecko
-
+
Zamknij
Wybierz

Komfortowe i nowoczesne apartamenty

Pełne wyposażenie i udogodnienia
Złap oddech w nadmorskim lesie! Stegna Forest Apartamenty
zobacz więcej

Zobacz film

×
Apartamenty Mierzeja

Bursztynowa Gmina Stegna

Gmina Stegna należy do jednych z najpiękniejszych i najbardziej interesujących gmin Mierzei Wiślanej. Otoczona wodami Wisły, Szkarpawy i Morza Bałtyckiego jest jakby wyspą. Główna miejscowość to Stegna – tętniący w lecie życiem nadmorski kurort. Jego unikalne położenie w otoczeniu pięknego sosnowego boru, w otulinie „Parku Krajobrazowego Mierzeja”, wyjątkowy mikroklimat, wspaniałe krajobrazy oraz piaszczyste, bogate w bursztyn plaże od dziesiątek lat przyciągają turystów z całej Polski oraz innych krajów. Doceniają oni dobrodziejstwa Mierzei, sąsiadującej przyrody i pozostałe walory miejscowości, które skutecznie pomagają wypocząć od codzienności, zrelaksować się, zregenerować siły witalne i nabrać dystansu do życia.

Poznaj nasze zalety

Komfortowe noclegi nad morzem

Niecałe 2 km do najbliższej plaży

Wypożyczalnia rowerów

Plac zabaw dla dzieci

Wygodne apartamenty dla całej rodziny

Komfortowy dojazd z każdego miejsca w Polsce

Personel do dyspozycji gości

Miejsca parkingowe

Wygodna infrastruktura – liczne restauracje, bary i sklepy

Apartamenty Stegna Forest

Prawdziwy Odpoczynek

Na skraju nadmorskiego, sosnowego lasu, w otulinie „Parku Krajobrazowego Mierzeja”, z dala od zgiełku i gwaru, na cichym i spokojnym uboczu Stegny powstały Apartamenty Stegna Forest - miejsce wyjątkowe w tej części Mierzei Wiślanej. Jedynie 1800 metrów urokliwego lasu oddziela apartamenty od morza i pięknej, szerokiej, piaszczystej i czystej, bogatej w bursztyn plaży. Zarazem tylko 300 metrów dzieli je od tętniącego w lecie życiem centrum miejscowości. Stegna Forest to 29 komfortowych, nowoczesnych, gustownie urządzonych, w pełni wyposażonych, całorocznych apartamentów wypoczynkowych dla całej rodziny, ze szczególnym uwzględnieniem atrakcji dla najmłodszych gości i udogodnień dla ich opiekunów. Zapraszamy przez cały rok. Zwolnij, złap oddech i pozwól sobie na prawdziwy odpoczynek w Apartamentach Stegna Forest. Bo tu czas płynie inaczej…

Las Możliwości

Stegna

W Stegnie wszystko sprzyja wypoczynkowi. Okolica, na pierwszy rzut oka wyciszona i senna, pełna jest jednak atrakcji również dla osób aktywnych, spragnionych wrażeń oraz dzieci w każdym wieku. Atrakcyjne szlaki spacerowe, rowerowe i wodne, bogate w grzyby nadmorskie lasy, liczne atrakcje na bursztynowych plażach i w miasteczku, możliwość obcowania z historią, kulturą i zdobyczami techniki w pobliskich miejscowościach. A dla znudzonych sielanką obowiązkowym punktem wypoczynku będą wycieczki do Trójmiasta, Malborka, Fromborka lub Elbląga. Apartamenty Stegna Forest - każdy znajdzie tu coś dla siebie. Odpoczywaj tak jak chcesz i kiedy chcesz.

Newsletter

Będziemy informować Cię o specjalnych ofertach i voucherach

© 2024 Stegna Forest - Wynajem i sprzedaż - wszystkie prawa zastrzeżone.

from by rentlab booking by hotres