REZERWACJA ONLINE

Sprawdź dostępność i aktualne ceny

Przyjazd
Wyjazd
ilość osób
iconDown

Rezerwacja Online

bon

Stegna noclegi dla rodzin z dziećmi

Jednym z naszych priorytetów było stworzenie obiektu apartamentowego przyjaznego dzieciom. W tym celu zapewniliśmy szereg udogodnień i atrakcji dla najmłodszych Gości, podwyższających równocześnie komfort wypoczynku ich opiekunów i rodziców. Dzięki temu Twoje dzieci nie będą chciały wracać do domu.
I ty również! Poznaj nasze zalety.

Bezpieczny i nowoczesny plac zabaw

Wyposażyliśmy teren rekreacyjny w atrakcyjny i bezpieczny dla dzieci plac zabaw z ciekawą i nowoczesną konstrukcją zabawową ze zjeżdżalnią, huśtawkami, bujakami i innymi elementami do zabawy. Starsze dzieci, młodzież, ale również i dorośli mogą skorzystać ze stołu do gry w szachy i warcaby. Opiekunowie mogą odpocząć na ławeczkach rozkoszując się promieniami słońca lub lekturą ulubionej książki mając cały czas swoje pociechy na oku. Dla osób preferujących aktywny wypoczynek czekają z kolei dosłownie obok urządzenia rekreacyjne do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Tu każdy odpocznie i zrelaksuje się na swój sposób.

 

Sala zabaw / Kid’s Play

W każdej chwili można urozmaicić dzieciom pobyt zabierając je do Kids Play’a, naszej wewnętrznej sali zabaw, w której każdy maluch znajdzie coś dla siebie. Jest w niej uwielbiany przez najmłodszych dwupoziomowy „Małpi gaj” z przeszkodami, zjeżdżalnią i oczywiście basenem z piłeczkami. Są książki dla dzieci w różnym wieku, miejsce do rysowania i zabawki ścienne. Dorośli z pewnością z ulgą i radością odpoczną na miękkich wygodnych pufach, z których można obserwować „wyczyny” naszych najmłodszych gości.

 

Dostęp do placu zabaw prosto z apartamentu

Wybrane apartamenty z tarasami na parterze przylegają bezpośrednio do terenu rekreacyjnego i dają możliwość bezpośredniego wyjścia z mieszkania na zewnętrzny plac zabaw. Ułatwia to kontrolę rodzicielską nad dziećmi oraz umożliwia obsługę naszych pociech bez potrzeby rezygnacji z własnego wypoczynku. Ponadto połowa wszystkich apartamentów na piętrach skierowana jest na stronę placu zabaw i umożliwia obserwację bawiących się dzieci z obszernych, wygodnych balkonów i loggii.

 

Gry i zabawy

W recepcji można bezpłatnie wypożyczyć różne gry i zestawy do zabawy dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy przygotowani na różne zachcianki, mamy rozmaite gry planszowe, układanki, puzzle, zestawy do badmintona, freesby, itp. Wystarczy podejść do obsługi w recepcji i wybrać zabawę odpowiednią dla siebie i swoich dzieci.

 

Udogodnienia dla rodzin z dziećmi

Wybrałeś się do nas z małymi dziećmi i martwisz się, że nie zabrałeś niezbędnych akcesoriów dla nich? Żaden problem. Zgłoś to jeszcze przed przyjazdem operatorowi lub na miejscu w recepcji. Wyposażymy Twój apartament w łóżeczko turystyczne wraz z pościelą dla najmłodszych, podest dziecięcy, krzesełko do jedzenia a nawet wanienkę lub nocnik. W dodatku większość z tego wyposażenia jest u nas bezpłatna.

 

Rodzinne wycieczki rowerowe

Jeśli ktoś woli spędzać wolny czas aktywnie to z pewnością zainteresuje się ofertą naszej wypożyczalni rowerów uznanej polskiej marki. Do dyspozycji są rowery dla dorosłych i dzieci w każdym przedziale wiekowym. Dodatkowo najmłodsze pociechy można przewozić w specjalnych fotelikach, w które wyposażona jest część rowerów. Dla bezpieczeństwa użytkowników mamy oczywiście szeroki wybór kasków ochronnych. Nastawiasz się na częste wycieczki rowerowe? Zarezerwuj sobie wcześniej terminy w recepcji aby móc zaplanować wypoczynek. Rowerów mamy niemało, ale cieszą się dużym powodzeniem. Plan gotowy? Pora ruszać. Wszak wokół mnóstwo miejsc wartych do odwiedzenia z całą rodziną.

 

Sprawdź trasę...

design by : LEMONPIXEL.pl  /  Rezerwację online obsługuje : HOTRES.pl